Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/6158
Назва: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ШВИДКОСТІ І КУТА АТАКИ НА ТЕХНІЧНІ ПОКАЗНИКИ ДРОБЕСТРУМЕНЕВОГО ОЧИЩЕННЯ
Автори: Горик, Олексій Володимирович
Брикун, Олександр Миколайович
Черняк, Роман Євгенійович
Ключові слова: дробеструменеве очищення
швидкість атаки
кут атаки
продуктивність
стійкість дробу
ступінь шаржування
глибина мікрорельєфу
Дата публікації: 2016
Опис: Подані результати експериментальних досліджень параметрів процесу дробеструменевого очищення металевих поверхонь виробів, які пройшли термічну обробку в режимі нормалізаційного відпалу, при різних технологічних режимах. Наведені експериментальні графічні залежності впливу заданих швидкості і кута атаки, при вибраному типу дробу ДСК та визначеному абсолютному тиску стисненого повітря у корпусі дробеструменевого апарату 0,6МПа, на продуктивність і якість підготовки поверхні під захисне неметалеве покриття, на стійкість дробу, на ступінь шаржування оброблюваної поверхні уламками дробу та на глибину мікрорельєфу оброблюваної поверхні. Виконана оцінка експериментальних даних, на основі яких зроблена спроба встановлення ефективних технологічних режимів процесу дробеструменевого очищення поверхні металевих деталей за умови максимальної продуктивності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/6158
ISSN: 2306-8744
Розташовується у зібраннях:Фахові виданняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.