Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/5050
Title: ДОСВІД ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН З ВПРОВАДЖЕННЯ УСПІШНОЇ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ
Authors: Борисова, Ірина Сергіївна
Краснікова, Оксана Миколаївна
Keywords: фінансова політика
фінансова стабільність
інвестиції
економічне зростання
політика економічних реформ
макрофінансова стабілізація
Issue Date: 2019
Publisher: Науково-виробничий журнал «Бізнес-навігатор»
Abstract: Стаття присвячена вивченню та аналізу досвіду реалізації фінансової політики окремих країн, зокрема Польщі та Південної-Кореї. Фінансова політика має самостійне значення і водночас є важливим засобом реалізації політики держави в будь-який сфері суспільної діяльності. У зв'язку з цим об'єктивно необхідним є дослідження основних проблем і перспектив її розвитку з урахуванням європейського вектору. Саме стабільність у фінансовому секторі держави виступає важливою передумовою її економічного розвитку та зростання суспільного добробуту. Коли влада чітко уявляє проблеми, які погіршують інвестиційну привабливість держави, то й реформи стають зрозумілими і отримують підтримку в суспільстві.
Description: Сутність фінансової політики держави виявляється у поєднанні конкретних методів та відповідних засобів, за допомогою яких вирішуються поставлені завдання. Нині фінансово-економічна ситуація в Україні складна, неоднозначна й суперечлива. Тому, було б доцільно сформувати стратегію економічного та соціального розвитку держави, виходячи з тих можливостей та інструментів які має Україна. При цьому врахувати досвід краї, які пройшли цей шлях, маючи погані стартові можливості, але за допомогою реформ здолали цей шлях і зараз займають високі рейтинги фінансової та економічної привабливості.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/5050
Appears in Collections:Фахові виданняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.