Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/3990
Title: Визначення ступеня забезпеченості аграрного підприємства енергетичними ресурсами
Other Titles: Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики: [монографія]
Authors: Калініченко, Олександр Володимирович
Issue Date: 2017
Publisher: Видавництво «Сімон»
Citation: Калініченко О. В. Визначення ступеня забезпеченості аграрного підприємства енергетичними ресурсами. Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики: [монографія]; за ред. І. А. Маркіної. Полтава: Видавництво «Сімон», 2017. – С. 595 – 601.
Description: Енергоефективне аграрне підприємство – це організація виробництва сільськогосподарської продукції, що ґрунтується на енерго- та ресурсозберігаючих, екологічнобезпечних технологіях із застосуванням енергоефективних технічних засобів. Потенціал енергозбереження аграрного підприємства – це сукупність потенційних можливостей підприємства щодо економії енергії, ресурсів та засобів, необхідних для реалізації цих можливостей з урахуванням рівня специфіки енергоспоживання у сільському господарстві, обумовленого залученням землі та біологічних об’єктів до виробництва, залежністю виробництва від природно-кліматичних умов і його сезонністю, організаційно-економічною складністю ведення галузей.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/3990
ISBN: 978-966-2989-65-6
Appears in Collections:Фахові виданняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.