Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/3846
Назва: Сучасні підходи до управління конкурентоспроможністю продукції підприємства
Автори: Маркіна, Ірина Анатоліївна
Сьомич, Микола Іванович
Ковалевська, Н.В.
Ключові слова: конкуренція
конкурентоспроможність
конкурентоспроможність продукції
оцінка конкурентоспроможності
ефективність
система управління конкурентоспроможністю продукції підприємства
Дата публікації: 2017
Видавництво: Вісник Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ
Короткий огляд (реферат): У статті висвітлено проблеми та сутність системи управління конкурентоспроможністю продукції підприємства. Управління конкурентоспроможністю продукції – це процес планування та забезпечення необхідного рівня підвищення конкурентоспроможності продукції за допомогою цілеспрямованого впливу на умови і чинники, що формують конкурентоспроможність. Конкурентоспроможність продукції підприємства характеризується певною групою показників. Виявлено, що для оцінки конкурентоспроможності, в основному, аналізуються технічні параметри і менше уваги приділяється економічним та управлінським показникам. Визначено напрями, що має охоплювати система забезпечення високої конкурентоспроможності. Нині конкуренція стрімко зростає, а тому для ефективного функціонування конкурентоспроможності керівництво підприємства повинно вміти відслідковувати зміни, що відбуваються, і проводити відповідні перетворення в політиці ведення виробництва та реалізації продукції. Зроблено висновки стосовно доцільності застосування сучасних підходів до системи управління конкурентоспроможністю продукції підприємства.
Опис: Маркіна І. А. Сучасні підходи до управління конкурентоспроможністю продукції підприємства / І. А. Маркіна, М.І. Сьомич, Н.В. Ковалевська // Вісник Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. – Чернівці: ПВКФ "Технодрук", 2017. – Вип. 4 (68). Економічні науки. – С. 145-154. / 0,59 др. арк. (особистий внесок автора 0,2 др. арк.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/3846
Розташовується у зібраннях:Фахові видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vchtei_2017_4_15.pdf215.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.