Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/2182
Title: Земельні ресурси – основа виробничого потенціалу аграрних формувань Полтавщини
Authors: Дядик, Тетяна Василівна
Keywords: земля
земельні ресурси
ефективність
аграрні формування
сільськогосподарські угіддя
Issue Date: 2018
Abstract: Одним із складових елементів ресурсного потенціалу є земля. Вона активно впливає на процес виробництва, є його найважливішим складовим елементом, базою для органічного поєднання інших виробничих ресурсів. В статті проаналізовані дані у системі землекористування і землеволодіння, визначено ступіть використання землі та рівень ефективного сільськогосподарського виробництва. Обгрунтовано напрями ефективного використання в аграрних формуваннях досліджувального регіону. Основним напрямом підвищення економічної ефективності використання земельних ресурсів є послідовна інтенсифікація аграрного виробництва. Актуальність і практична необхідність суспільно-географічних досліджень земельних ресурсів полягає у вирішенні проблеми раціонального використання земельно-ресурсного потенціалу, що перебуває в трансформаційному стані. Покращення економічної ситуації в сільському господарстві і забезпечення максимального використання його можливостей досягається за умови раціонального використання ресурсів на основі їх пропорційності і збалансованості.
Description: Земельні ресурси – основа виробничого потенціалу аграрних формувань Полтавщини / Т.В. Дядик, Л.П. Погребняк // Агросвіт. – №3, 2018. – С. 41-45.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/2182
Appears in Collections:Фахові видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ – ОСНОВА ВИРОБНИЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ АГРАРНИХ ФОРМУВАНЬ ПОЛТАВЩИНИ.pdfЗемельні ресурси – основа виробничого потенціалу аграрних формувань Полтавщини / Т.В. Дядик, Л.П. Погребняк // Агросвіт. – №3, 2018. – С. 41-45.495.33 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.