Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/2179
Title: Обсяги та ефективність виробництва основної продукції рослинництва в Україні
Authors: Дядик, Тетяна Василівна
Keywords: рослинництво
зернові
соняшник
урожайність
ефективність
інтенсифікація
інновації
органічне землеробство
Issue Date: 2017
Abstract: Рослинництво є комплексною галуззю сільського господарства, а її продукція становить більше половини валового виробництва аграрної продукції. У статті здійснена оцінка розвитку, динаміки обсягів та ефективності рослинницького господарства України. Обґрунтовано, що у державній економічній політиці, забезпечення ефективного розвитку галузі рослинництва є умовою не тільки забезпечення продовольчої безпеки, але і формування потужного експортного потенціалу. У статті проаналізована динаміка: посівних площ основних сільськогосподарських культур в Україні, їх урожайність та обсяги виробництва; середніх цін реалізації та рентабельності основної сільськогосподарської продукції рослинництва. Здійснена розробка теоретичних, і практичних рекомендацій щодо удосконалення механізму функціонування галузі рослинництва в Україні та підвищення її ефективності на основі інновацій, органічного землеробства.
Description: Дядик Т.В. Обсяги та ефективність виробництва основної продукції рослинництва в Україні / Т.В. Дядик, С.В. Писаренко // Вісник ХНАУ. – №4, 2017. – С. 85-96.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/2179
Appears in Collections:Фахові видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ОБСЯГИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ОСНОВНОЇ ПРОДУКЦІЇ РОСЛИННИЦТВА В УКРАЇНІ.pdf. Обсяги та ефективність виробництва основної продукції рослинництва в Україні / Т.В. Дядик, С.В. Писаренко // Вісник ХНАУ. – №4, 2017. – С. 85-96.326.36 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.