Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/1262
Title: Ефективність розвитку нетрадиційних банківських послуг: закордонний досвід та українська практика
Authors: Дроботя, Яна Анатоліївна
Keywords: банківські послуги, нетрадиційні банківські послуги, ефективність нетрадиційних банківських послуг, схема К. Ісікава «риб’яча кістка», комерційні банки.
Issue Date: 2018
Publisher: Глобальні та національні проблеми економіки. – Миколаїв : Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського.
Series/Report no.: ;№ 23
Abstract: АНОТАЦІЯ. У статті обґрунтовано основні чинники, що впливають на ефективність розвитку нетрадиційних банківських послуг в Україні. Дані чинники визначені на основі схеми К. Ісікава «риб’яча кістка». Зокрема, на основі цієї схеми визначено, що основними чинниками ефективності розвитку нетрадиційних банківських послуг є: чітка законодавча база, розповсюдження інформації про нетрадиційні банківські послуги серед населення та підприємців, підтримка та заохочення комерційних банків НБУ у наданні нетрадиційних банківських послуг, розширення діяльності банків з іноземним капіталом, незначна комісійна винагорода за надання нетрадиційних банківських послуг, розширення кола діяльності для комерційних банків. Подано аналіз чинників ефективності розвитку нетрадиційних банківських послуг в Україні. Проаналізовано закордонний досвід з ефективності розвитку нетрадиційних банківських послуг та можливості до його втілення в реаліях банківської системи України.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/1262
Appears in Collections:Фахові видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дроботя Я. А. _ стаття.pdf366.33 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.