Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/1086
Title: Використання зарубіжного досвіду в формуванні трудового потенціалу працівників
Authors: Сазонова, Тетяна Олександрівна
Паламарчук, Григорій Андрійович
Keywords: персонал, трудовий потенціал, зарубіжний досвід
Issue Date: 2013
Publisher: РВВ ПДАА
Series/Report no.: Управління людськими ресурсами в постіндустріальному суспільстві: глобальні виклики та перспективи розвитку : матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції;
Abstract: Трудовий потенціал складається з багатьох компонентів, головними з яких є здоров’я, освіта, професіоналізм, моральність, мотивованість, вміння працювати в колективі, творчий потенціал, активність, організованість, ресурси робочого часу та ін. Трудовий потенціал в процесі свого відтворення постійно піддається якісним і/або кількісним змінам, які є результатом впливу на трудовий потенціал різних чинників, що змінюють його властивості. управлінню трудовим потенціалом на сучасному етапі розвитку економіки нашої країни необхідно приділити більше уваги на всіх рівнях, з метою підвищення якості та конкурентоздатності виробництва, нормалізації продуктивності праці, результативності та економічної ефективності виробничої та комерційної діяльності підприємств та економіки країни в цілому.
Description: Сазонова Т.О. Використання зарубіжного досвіду в формуванні трудового потенціалу працівників / Т. О. Сазонова, Г.А. Паламарчук // Управління людськими ресурсами в постіндустріальному суспільстві: глобальні виклики та перспективи розвитку : матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (29 жовтня 2013 р.). – С. 105-108.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/1086
Appears in Collections:Тези конференцій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Сазонова Паламарчук.pdf156.86 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.