Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/1046
Title: Соціальне підприємство: популярний соціальний проект чи трансформація в цінностях?
Authors: Сазонова, Тетяна Олександрівна
Keywords: соціальне підприємство, підприємництво, соціальна відповідальність
Issue Date: 27-Mar-2018
Publisher: ПДАА
Series/Report no.: Формування та перспективи розвитку підприємницьких структур в рамках інтеграції до європейського простору;
Abstract: Чи являється соціальне підприємство соціальним проектом? На наш погляд, скоріше ні, чим так. Адже, головним в діяльності є отримання прибутку через певну діяльність – маємо ознаки промислового проекту. Разом з тим, частина прибутку необхідна для перманентного вкладення в різноманітні соціальні проекти – обов’язкова умова. Чи пов’язане зростання інтересу до соціального підприємництва з трансформацією ціннісних орієнтирів сучасних підприємців – скоріше так, чим ні. Соціальні, політичні, економічні події в країні, міжнародні тенденції в бізнесі, зростання популярності КСВ у світовій практиці ведення бізнесу прямо і опосередковано вплинули на свідомість сучасних підприємців. На наш погляд, роль соціального підприємництва в подальшому буде зростати як для соціуму, бізнесу, так і держави.
Description: Сазонова Т .О Соціальне підприємство: популярний соціальний проект чи трансформація в цінностях? / Т. О. Сазонова // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (заочна форма) «Формування та перспективи розвитку підприємницьких структур в рамках інтеграції до європейського простору». - Полтава: ПДАА, 27 березня 2018 р.- С.284-287.
URI: http://dspace.pdaa.edu.ua:8080/handle/123456789/1046
Appears in Collections:Тези конференцій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Сазонова Т.О._тези.pdf158.14 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.